Дорогі мешканці Прибузької територіальної громади!

Я, поліцейський офіцер громади - Ніколюк Сергій, спільно з органами місцевого самоврядування, звертаємося до вас з важливим питанням - питанням охорони навколишнього природного середовища. Кожен з нас має велику силу змінювати світ навколо себе, починаючи з дбайливого ставлення до природи. Закликаємо кожного з вас долучитися до заходів з охорони природи: не викидайте сміття у зеленій зоні, допомагайте зберегти ліси та річки від забруднення пластиком.

15:24 15.05.2024

Реєстрація пасік та заходи профілактики, направлені  на запобігання захворювання та попередження  отруєння бджіл.

Реєстрація пасік та заходи профілактики, направлені на запобігання захворювання та попередження отруєння бджіл.

Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 затверджено Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.

16:05 14.05.2024

Зарахування до страхового стажу періоду догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку для розрахунку страхової виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності

Відповідно до частини 1 статті 14 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105 (в редакції Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” та Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”” від 21.09.2022  № 2620-IX (далі - Закон № 2620) страховий стаж - це період (строк), протягом якого особа підлягала страхуванню у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та за який щомісяця сплачено страхові внески в сумі не менше мінімального страхового внеску.

15:52 14.05.2024

Призначення пільги на житлово-комунальні послуги, придбання твердого палива і скрапленого газу учасникам бойових дій

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 373 від 17.04.2019 року“Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі” (зі змінами) та затвердженим нею Порядком “Про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі”, учасники бойових дій, а також члени їх сімей мають право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі.

15:49 14.05.2024

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Гострі кишкові інфекції – це група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового  тракту.  Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели та інші), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротавіруси, ентеровіруси і т.д.), гельмінти (лямблії, амеби). Час від зараження людини до перших клінічних проявів захворювання триває від кількох годин до 2—3 діб.

15:44 14.05.2024

З травня 2024 року більшості українців, які отримують житлову субсидію, на неопалювальний сезон її буде призначено автоматично

Житлова субсидія призначається до дати закінчення опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону по 15 квітня включно. З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде призначено автоматично до 30 квітня 2025 року (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств).

15:32 14.05.2024

Профілактика отруєнь пестицидами

В сучасних умовах життя неможливо уявити вирощування овочів, фруктів та інших сільськогосподарських рослин без застосування хімічних засобів захисту рослин-пестицидів. Весною на городніх та дачних ділянках починаються сільськогосподарські роботи (наприклад обробка дерев та кущів пестицидами). Хімічний метод захисту рослин простий, доступний, надійний та ефективний. Однак, при його невмілому застосуванні, можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров'ю людини.

15:27 14.05.2024