ОГОЛОШЕННЯ!

Громадяни Прибузької ОТГ запрjшуються взяти участь  в проведенні «круглого столу»     , який відбудеться    26.02.2024 року  о 9.00 в приміщені  Прибузької сільської ради  та об 11.00 в приміщені   Цвітківського ліцею з початковою школою   за участі фахівців  Доманівської  ДПІ ГУ ДПС  у Миколаївській області та працівників   Прибузької ОТГ  з питань податкового законодавства.

18:54 22.02.2024

Щодо випадку грипу птиці

Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про реєстрацією спалаху вірусу грипу птиці (гуси) типу А субтипу Н5 на території підсобного некомерційного господарства, с. Кавказ, Баштанського району, Миколаївської області.

08:50 15.02.2024

Профілактика  онкологічних захворювань.

Профілактика онкологічних захворювань.

За даними Національного канцер-реєстру, в Україні понад 1 млн хворих на рак. Кожного року близько 140 тис. українців дізнаються про те, що хворі на онкологію, 45% з них помирає.

10:31 09.02.2024

Щодо профілактики виникнення африканської чуми свиней

В зв’язку з численними випадками африканської чуми свиней на території України та з метою профілактики виникнення даного захворювання на території Южноукраїнської міської територіальної громади Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє про наступне.

11:34 07.02.2024

Профілактика грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій

На даний час Україна перебуває в середині епідемічного сезону з грипу та ГРВІ. Наразі через циркуляцію вірусів грипу у 22 регіонах країни спостерігається підйом захворюваності на ГРВІ, зокрема серед дітей.   Станом на 31 січня зареєстровано високий рівень перевищення епідемічного порогу в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. У пʼяти областях — Вінницькій, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Чернігівській — середній рівень. В інших регіонах — неепідемічний рівень. За даними МОЗ України, за попередній тиждень, з 22 по 28 січня, на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло 185 402 осіб, з них 96 120 — діти віком до 17 років. Діагноз «COVID-19» встановлено протягом тижня 3 492 пацієнтам. До лікарень госпіталізовано 6 120 людей, з них 2 607 — діти.

11:31 07.02.2024