Щодо посилення заходів профілактики з недопущення виникнення африканської чуми свиней

З метою забезпечення стабільної епізоотичної ситуації в Миколаївській області та недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Вознесенського району, до господарств будь якої форми власності, Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє власникам, які утримують поголів’я свиней, про необхідність посилення заходів профілактики недопущення АЧС.

08:28 01.12.2023

Профілактика гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

Гострі кишкові інфекції – це група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково-кишкового тракту. Збудниками кишкових інфекцій є окремі групи бактерій (шигели, сальмонели та інші), умовно-патогенні мікроби (стафілококи, протей), віруси (ротавіруси, ентеровіруси і т.д.), гельмінти (лямблії, амеби). Час від зараження людини до перших клінічних проявів захворювання триває від кількох годин до 2—3 діб.

12:08 14.11.2023

Сальмонельоз – це небезпечно.

В поточному році на територіях ОТГ Вознесенського району склалась напружена ситуація щодо захворювання на сальмонельоз. За 10 місяців поточного року зареєстровано 43 випадки в т.ч. діти – 29 випадків. У минулому році за цей же період  було зареєстровано 33 випадки в т.ч. діти – 10 випадків.

13:32 07.11.2023